Pieter Verelst
-
wo 3 mrt '2120:30Evenementenzaal
Balkon Normaal € 17,00 Zaal Normaal € 17,00 -
Deze prijs is exclusief ticketkosten (1,85 Euro per ticket)
De Belgische pers is het er al lang over eens: Pieter Verelst is het beste wat cabaretland Vlaanderen de laatste jaren heeft voortgebracht. Net als voor zijn debuutprogramma Mijn broer en ik scoorde Verelst met Amai louter vijf sterren recensies. De Standaard noemt Verelst een ‘briljante cabaretier’ en Het Nieuwsblad meende dat ‘niemand het publiek afgelopen seizoen zo in de ban wist te krijgen’.
Met keihard positivisme, knotsgekke sketches en ontroerende bespiegelingen treedt Pieter Verelst Nederland tegemoet. Amai is een speurtocht naar liefde, geborgenheid, troost en zit opnieuw vol met zijn typische humor en muzikale vondsten. Pieter zegt erover: 'Kom maar mee in mijn hoofd, ik neem u mee naar mijn diepe krochten vol wonderlijke spinsels en geef u de oplossing voor al uw problemen. Want amai, het is toch allemaal wat'.
Wij kijken ernaar uit je te verwelkomen bij deze voorstelling. Mocht de voorstelling, vanwege de dan geldende corona-maatregelen verplaatst worden, dan ontvang je van ons z.s.m. een persoonlijke e-mail. Je krijgt dan de volgende opties voorgelegd: tickets voor de nieuwe datum, een Markant tegoedbon of je geld terug.
Voortdurend spannend en onvoorspelbaar