Programma

Jeugd & Familie, Special, Eigen productie

vrijdag 01/08/2014 van 20.30 tot 01.00 uur

Tienerdisco

Jeugd & Familie, Special, Eigen productie

zaterdag 02/08/2014 van 20.30 tot 01.00 uur

Summernight Out

Jeugd & Familie, Special, Eigen productie

vrijdag 08/08/2014 van 20.30 tot 01.00 uur

Tienerdisco

Jeugd & Familie, Special, Eigen productie

zaterdag 09/08/2014 van 20.30 tot 01.00 uur

Summernight Out

Cabaret

vrijdag 15/08/2014 20.15 uur

Diverse cabaretiers o.l.v. Leon van der Zanden

Comedyavond

Jeugd & Familie, Special, Eigen productie

vrijdag 15/08/2014 van 20.30 tot 01.00 uur

Tienerdisco

Jeugd & Familie, Special, Eigen productie

zaterdag 16/08/2014 van 20.30 tot 01.00 uur

Summernight Out

Jeugd & Familie

zondag 07/09/2014 van 11.00 tot 11.50 uur

Dirk Scheele

De Liedjesspeeltuin (2+)

Special

donderdag 11/09/2014 van 19.15 tot 23.30 uur

Kniesmeijer & Hutten

Oefenen voor een andere tijd

Toneel

vrijdag 12/09/2014 van 20.15 tot 21.30 uur

Jack Wouterse

Slaaf

Klassiek

woensdag 17/09/2014 20.15 uur

Goldberg Trio

Concert

vrijdag 19/09/2014 17.00 uur

Late Summer Jazz Festival 2014

Concert

zaterdag 20/09/2014 17.00 uur

Late Summer Jazz Festival 2014

Jeugd & Familie

woensdag 24/09/2014 van 14.00 tot 15.10 uur

Theater Terra

Kikker is jarig (4+)

Muziektheater

vrijdag 26/09/2014 20.15 uur

Ad Visser, Jan Piet den Tex, Jim de Groot

Songhunters!

Cabaret

zaterdag 27/09/2014 van 20.15 tot 21.35 uur

Ton Kas

Eerste Klootviool

Special

zondag 28/09/2014 van 11.00 tot 18.00 uur

Stijlvol Beleven Lifestyle Event

Theaterconcert

donderdag 02/10/2014 20.15 uur

Frans Bauer

Live in Concert X

Theaterconcert

vrijdag 03/10/2014 20.30 uur

How about Eve?

Theatertour (try-out)

Show, Concert

vrijdag 03/10/2014 21.00 uur

Big, Black and Beautiful

Cabaret, Muziektheater

zaterdag 04/10/2014 20.15 uur

Hans Liberg

ATTACCA

Jeugd & Familie

zondag 05/10/2014 van 14.00 tot 14.50 uur

Theaterspoor: Lejo

Hands up! (4+)

Jeugd & Familie

zondag 05/10/2014 van 16.00 tot 16.50 uur

Lejo - Theaterspoor

Hands up! (4+)

Show

maandag 06/10/2014 20.15 uur

Hans Klok

The New Houdini

Show

dinsdag 07/10/2014 20.15 uur

Hans Klok

The New Houdini

Theaterconcert

woensdag 08/10/2014 van 20.15 tot 22.05 uur

Gerard van Maasakkers

Allez

Cabaret

donderdag 09/10/2014 van 20.15 tot 21.35 uur

Lenette van Dongen

Roedel

Toneel, Komedie

vrijdag 10/10/2014 20.15 uur

Alfred van den Heuvel, Kiki Classen e.a.

Kinderen geen bezwaar

Musical

zaterdag 11/10/2014 20.15 uur

Brabants Muziektheater

Evita

Concert

zaterdag 11/10/2014 21.00 uur

Nits

Nits?

Klassiek

woensdag 15/10/2014 20.15 uur

Francis van Broekhuizen en Gregor Bak

Dolle Diva

Theaterconcert

donderdag 16/10/2014 20.15 uur

René Froger

30 jaar hits in concert

Cabaret

vrijdag 17/10/2014 20.15 uur

Haye van der Heyden en Erik Brey

Geen Kunst!

Concert

vrijdag 17/10/2014 21.00 uur

Rootsriders

Bob Marley's Reggae Night

Jeugd & Familie

zondag 19/10/2014 van 16.00 tot 17.00 uur

4Beat

De kracht van de trommels (8+)

Theaterconcert

donderdag 23/10/2014 20.15 uur

Gé Reinders & Syb van der Ploeg

Van Pompeblêd tot Proemevlaai

Jeugd & Familie

vrijdag 24/10/2014 van 13.30 tot 14.40 uur

Efteling Theaterproducties

De Sprookjesmusical Klaas Vaak (4+)

Jeugd & Familie

vrijdag 24/10/2014 van 16.00 tot 17.10 uur

Efteling Theaterproducties

De Sprookjesmusical Klaas Vaak (4+)

Theaterconcert

zaterdag 25/10/2014 20.15 uur

Sandra van Nieuwland & Band

Banging on the Doors of Love

Concert

zondag 26/10/2014 van 14.00 tot 16.30 uur

Gospelkoor Adaja

Adaja Jubileumconcert

Cabaret

dinsdag 28/10/2014 20.15 uur

Maarten Ebbers

Laat mij maar voorop

Toneel

woensdag 29/10/2014 20.15 uur

Anneke Blok en Henriette Tol

Een goed nest

Cabaret

donderdag 30/10/2014 van 20.15 tot 21.45 uur

Herman in een bakje geitenkwark

Muziektheater

vrijdag 31/10/2014 20.15 uur

Jeans

Tropical Heat

Cabaret

zaterdag 01/11/2014 20.15 uur

Urbanus

Urbanus zelf!

Concert

zaterdag 01/11/2014 21.00 uur

Bill Wyman & The Rhythm Kings

Pul XL Concert

Concert

zondag 02/11/2014 14.30 uur

Viva La Musica

Benefietconcert voor St. Inti Huahuacuna

Jeugd & Familie

woensdag 05/11/2014 van 15.00 tot 15.50 uur

Theaterspoor: STIP

Mier (4+)

Toneel

donderdag 06/11/2014 20.15 uur

Willeke van Ammelrooij, Noortje Herlaar e.a.

Agnes van God

Jeugd & Familie

vrijdag 07/11/2014 19.00 uur

Pippi Langkous (6+)

Musical

zaterdag 15/11/2014 20.00 uur

Udense Musical

Wij komen tezamen? (Voorpremière)

Musical

zondag 16/11/2014 15.00 uur

Udense Musical

Wij komen tezamen? (Première)

Klassiek

zondag 16/11/2014 15.30 uur

Pianoduo Blaak

Musical

dinsdag 18/11/2014 20.00 uur

Udense Musical

Wij komen tezamen?

Musical

woensdag 19/11/2014 20.00 uur

Udense Musical

Wij komen tezamen?

Musical

vrijdag 21/11/2014 20.00 uur

Udense Musical

Wij komen tezamen? (Besloten Brabant Zorg)

Show, Concert

vrijdag 21/11/2014 21.00 uur

Crazy Piano's

De 'snow' editie van Let's Go Crazy

Musical

zaterdag 22/11/2014 20.00 uur

Udense Musical

Wij komen tezamen?

Musical

dinsdag 25/11/2014 20.00 uur

Udense Musical

Wij komen tezamen?

Musical

woensdag 26/11/2014 20.00 uur

Udense Musical

Wij komen tezamen? (Besloten Udens College)

Show, Concert

zaterdag 29/11/2014 23.00 uur

LA the Voices

Dit zijn wij

Cabaret, Komedie

maandag 01/12/2014 20.15 uur

Ronald Goedemondt

De R van Ronald

Jeugd & Familie

woensdag 03/12/2014 15.00 uur

Eefje van Gorkum en Leo Hogenboom

Winky en het paard van Sinterklaas (4+)

Muziektheater

woensdag 10/12/2014 20.15 uur

Ab Gietelink en Theater Nomade

Anthony Fokker, De Vliegende Hollander

Dans modern

donderdag 11/12/2014 van 20.15 tot 21.40 uur

Isabelle Beernaert

Glass

Komedie

vrijdag 12/12/2014 20.15 uur

De Komedie Compagnie

Taxi Taxi

Cabaret

zaterdag 13/12/2014 20.15 uur

Kasper van Kooten

Karakters

Toneel

dinsdag 16/12/2014 van 20.15 tot 23.00 uur

Waldemar Torenstra, Anna Drijver e.a.

De ontdekking van de hemel

Jeugd & Familie

woensdag 17/12/2014 16.00 uur

Rauher Engel

WiWaWit (2+)

Wereldmuziek

donderdag 18/12/2014 20.15 uur

Drums United o.l.v. Lucas van Merwijk

Worldbeat

Theaterconcert

vrijdag 19/12/2014 20.15 uur

Suzan Seegers

Suus zingt Toon

Toneel

zaterdag 20/12/2014 20.15 uur

Annet Malherbe, Ria Eimers, Trudy de Jong e.a.

ANNIE M.G. op SOESTDIJK

Show

dinsdag 23/12/2014 19.00 uur

Karin Bruers

De Warme Wintershow

Special

zaterdag 27/12/2014 18.00 uur

De Ujese Kwis 2014

Klassiek

zaterdag 27/12/2014 20.15 uur

Habsburgs Straussorkest o.l.v. Jeroen Weierink

Wien bleibt Wien

Show

zondag 28/12/2014 20.00 uur

De Snabbelaars & Kitty Goverde

Zoals u wenst...

Show

maandag 29/12/2014 20.00 uur

De Snabbelaars & Kitty Goverde

Zoals u wenst...

Musical

zaterdag 03/01/2015 19.30 uur

Opus One

Jungle Book (8+)

Jeugd & Familie

zondag 04/01/2015 14.00 uur

Studio 100

Bumba op reis (1+)

Jeugd & Familie

zondag 04/01/2015 16.00 uur

Studio 100

Bumba op reis (1+)

Special

maandag 05/01/2015 van 18.00 tot 07.00 uur

ZaZi

Markant Business Lounge

Musical

woensdag 07/01/2015 19.30 uur

Anouk Maas, Tony Neef, Maaike Widdershoven e.a.

The Sound of Music

Musical

donderdag 08/01/2015 19.30 uur

Anouk Maas, Tony Neef, Maaike Widdershoven e.a.

The Sound of Music

Cabaret

zaterdag 10/01/2015 van 20.15 tot 21.35 uur

Dames voor na vieren

Bruids- en grafwerk

Amateurproductie

zondag 11/01/2015 11.00 uur

Harmonie de Eendracht

Nieuwjaarsconcert

Cabaret

woensdag 14/01/2015 20.15 uur

Eric Koller

Koller blijft thuis!

Dans Klassiek

donderdag 15/01/2015 20.15 uur

Ballet van de Staatsopera van Tatarstan (Rusland)

Het Zwanenmeer

Toneel

zaterdag 17/01/2015 20.15 uur

Het Nationale Toneel

Design for Living

Special

zaterdag 17/01/2015 20.30 uur

Feestavond De Ujese Kwis

Jeugd & Familie

zondag 18/01/2015 van 15.00 tot 16.00 uur

Theaterspoor: Kwatta

Mismuis (6+)

Klassiek

zondag 18/01/2015 15.30 uur

Duo Yougkali

Amore e Morte

Cabaret

woensdag 21/01/2015 van 20.15 tot 21.40 uur

Speelman en Speelman

Lach het weg

Cabaret

woensdag 28/01/2015 van 20.15 tot 21.35 uur

Marc-Marie Huijbregts

Florissant

Cabaret

donderdag 29/01/2015 20.15 uur

Onno Innemee

Ojee, Papadag!

Klassiek

woensdag 04/02/2015 20.15 uur

Holland Wind Players

Mozart op doeken

Cabaret

donderdag 05/02/2015 20.15 uur

Huub Stapel

Mannen komen van Mars, vrouwen van Venus - deel 2

Theaterconcert

vrijdag 06/02/2015 20.15 uur

Riv Moryz (Maurice de Greef), Eefje e.a.

Udens Benefietconcert voor KWF

Cabaret

dinsdag 10/02/2015 20.15 uur

Brigitte Kaandorp

Kaandorp Grande de Luxe

Cabaret

woensdag 25/02/2015 20.15 uur

Henry van Loon

Sluimer

Cabaret

donderdag 26/02/2015 van 20.15 tot 21.35 uur

De Bloeiende Maagden

Toen neuken nog gewoon was

Show, Concert

donderdag 26/02/2015 21.00 uur

Elvis - The 80th Anniversary Concert

Toneel

vrijdag 27/02/2015 20.15 uur

Anne-Wil Blankers, Carine Crutzen e.a.

Een Sneeuw

Musical

zaterdag 28/02/2015 20.15 uur

Henk Poort, Johnny Kraaijkamp e.a.

Een avond met Dorus

Toneel

dinsdag 03/03/2015 20.15 uur

Pierre Bokma, Victor Löw e.a.

De Verleiders: door de bank genomen

Cabaret

woensdag 04/03/2015 20.15 uur

Karin Bloemen

Witte Nar

Cabaret

donderdag 05/03/2015 20.15 uur

Enge Buren

De Ware Naaktheid

Show, Concert

donderdag 05/03/2015 21.00 uur

The Blues Brothers - Approved

Live on Stage

Cabaret

zaterdag 07/03/2015 20.15 uur

Murth Mossel

Louter Liefde

Jeugd & Familie

zondag 08/03/2015 13.30 uur

Studio 100

Piet Piraatshow - De Kleine Dino (3+)

Jeugd & Familie

zondag 08/03/2015 15.30 uur

Studio 100

Piet Piraatshow - De Kleine Dino (3+)

Show, Muziektheater

woensdag 11/03/2015 van 20.15 tot 21.45 uur

Percossa

The Real Deal

Muziektheater

donderdag 12/03/2015 20.15 uur

Het Groot Niet Te Vermijden

For Once In My Life (reprise)

Jeugd & Familie

vrijdag 13/03/2015 20.15 uur

Boy 7

Live on Stage (12+)

Concert

vrijdag 13/03/2015 21.00 uur

Motel Westcoast

Jubileumtournee

Cabaret

zaterdag 14/03/2015 van 20.15 tot 22.00 uur

Ali B

Ali B beken(d)t

Klassiek

zondag 15/03/2015 20.15 uur

Pearl Jozefzoon, Jan Rot, Tango Extremo

De Mattheus Passie

Theaterconcert

donderdag 19/03/2015 van 20.15 tot 22.35 uur

Rowwen Hèze

Ballades & Beer

Theaterconcert

vrijdag 20/03/2015 van 20.15 tot 22.00 uur

The Rosenberg Trio

Gipsy Grooves

Muziektheater

vrijdag 20/03/2015 van 21.00 tot 23.00 uur

Rapalje

Celtic Folk Night

Cabaret

zaterdag 21/03/2015 20.15 uur

VARA Leids Cabaret Festival

Finalistentour 2015

Cabaret

woensdag 25/03/2015 20.15 uur

Jörgen Raymann & Brainpower

Twee-eiig

Klassiek

woensdag 25/03/2015 20.15 uur

Camerata Amsterdam & Cantarix

Stabat Mater van Joseph Haydn

Cabaret

donderdag 26/03/2015 20.15 uur

Max van den Burg

Amok

Theaterconcert

vrijdag 27/03/2015 20.15 uur

Cor Bakker & Louis van Dijk

Cor Bakker ontvangt... Louis van Dijk

Komedie

zaterdag 28/03/2015 20.15 uur

De Troupe van Joep

Boer zoekt betere vrouw

Special

zaterdag 28/03/2015 20.30 uur

Kwaliteitskoor Karakter

Jesus Christ Superstar

Jeugd & Familie

zondag 29/03/2015 van 16.00 tot 17.15 uur

Brandweerman Sam Live!

Piekepolder op Stelten (2+)

Cabaret

woensdag 01/04/2015 van 20.15 tot 21.35 uur

Martijn Koning

Koning Chaos

Cabaret

donderdag 02/04/2015 20.15 uur

Carolien Borgers

Zeker weten

Musical

vrijdag 03/04/2015 20.15 uur

Lone van Roosendaal, Chris Tates e.a.

Heerlijk duurt het langst

Theaterconcert

zaterdag 04/04/2015 20.15 uur

Edwin Evers & Band

Special, Concert

zondag 05/04/2015 21.00 uur

The Egg Party 2015

Theaterconcert

woensdag 08/04/2015 van 20.15 tot 22.35 uur

Herman van Veen

Nederlandse Tournee

Muziektheater

donderdag 09/04/2015 van 20.15 tot 22.00 uur

Veldhuis & Kemper

Of de gladiolen

Theaterconcert

vrijdag 10/04/2015 20.15 uur

Dana Winner

Hou vast

Theaterconcert

zaterdag 11/04/2015 20.15 uur

Harry Sacksioni

65

Toneel

dinsdag 14/04/2015 van 20.15 tot 23.00 uur

Dragan Bakema, Sophie van Winden, José

Zout op mijn huid

Cabaret

woensdag 15/04/2015 20.15 uur

Kees van Amstel/ Soundos

Jong, Hip en Fris / Geboren met ervaring

Show

donderdag 16/04/2015 20.15 uur

Philippe Elan, Brigitte Heitzer e.a.

Vive la France

Cabaret

vrijdag 17/04/2015 20.15 uur

Jetty Mathurin

#LOL

Theaterconcert

vrijdag 17/04/2015 21.00 uur

Gare du Nord

An evening of sex 'n' jazz!

Theaterconcert

zaterdag 18/04/2015 20.15 uur

Miss Montreal

Cabaret

woensdag 22/04/2015 20.15 uur

Brokstukken

Heavy Balls

Cabaret

donderdag 23/04/2015 20.15 uur

Wisselende talenten

#Aanstormend#cabaret#muziek#stand-up

Show, Concert

vrijdag 24/04/2015 21.00 uur

Southern Stars Amercian Music & Dance Show

Southern Stars

Musical

zaterdag 25/04/2015 20.15 uur

Vera Mann, Jim Bakkum, Guido Spek, Yes-R e.a.

Hartsvrienden

Klassiek

zondag 26/04/2015 15.30 uur

Aristo Strijkkwartet & Timo Tromp Klarinet

Kwintet Concert

Cabaret

woensdag 29/04/2015 van 20.15 tot 21.30 uur

De Partizanen

De Partizanen

Cabaret

donderdag 30/04/2015 20.15 uur

Jandino Asporaat

Hoe Dan Ook

Cabaret

vrijdag 01/05/2015 20.15 uur

Mark van de Veerdonk

TOF

Cabaret

zaterdag 02/05/2015 20.15 uur

Mark van de Veerdonk

TOF

Jeugd & Familie

woensdag 06/05/2015 van 16.00 tot 17.35 uur

Sytske van der Ster, David Lucieer e.a.

Minoes (8+)

Musical

donderdag 07/05/2015 20.15 uur

René van Kooten, Anne-Mieke Ruyten e.a.

Onder de groene hemel

Theaterconcert

vrijdag 08/05/2015 20.15 uur

Ellen ten Damme

Thuis bij Ellen

Concert

zondag 10/05/2015 20.15 uur

Ultimate Eagles

PUL XL Concert

Komedie

dinsdag 12/05/2015 van 20.15 tot 23.00 uur

Ingeborg Elzevier, Sigrid Koetse, Kitty Courbois en Niels Quist

La Paloma

Cabaret

woensdag 13/05/2015 20.15 uur

Ruben van der Meer & Tijl Beckand

De Grote Improvisatieshow

Cabaret, Show

vrijdag 15/05/2015 20.15 uur

Tineke Schouten

Gewoon DOEN!

Cabaret, Show

zaterdag 16/05/2015 20.15 uur

Tineke Schouten

Gewoon DOEN!

Klassiek

woensdag 20/05/2015 20.15 uur

Camerata Amsterdam o.l.v. Jeroen Weierink

De Muzieksjoel

Cabaret

donderdag 21/05/2015 20.15 uur

Howard Komproe e.a.

De LULverhalen 2

Theaterconcert

vrijdag 22/05/2015 20.15 uur

Simon & Garfunkel Revival Band

Feelin' Groovy

Cabaret

donderdag 28/05/2015 20.15 uur

Anuar

Integer...

Show

vrijdag 29/05/2015 20.15 uur

Lieneke le Roux, Pamela Teves e.a.

Powervrouwen: Een revue van nu 2

Cabaret

zaterdag 30/05/2015 van 20.15 tot 21.45 uur

Van der Laan & Woe

Alles eromheen

Cabaret

donderdag 04/06/2015 20.15 uur

Niet Schieten!

Kusje erop (try out)

Cabaret

vrijdag 05/06/2015 van 20.15 tot 23.00 uur

Daniël Arends

Carte Blanche

Jeugd & Familie

zondag 07/06/2015 van 15.30 tot 16.40 uur

Maud Mulder, Geert Hoes Michael van Hoorne e.a.

Sneeuwwitje De Musical (4+)

Cabaret

donderdag 11/06/2015 van 20.15 tot 21.45 uur

Yora Rienstra

Drukt haar snor

Cabaret

donderdag 18/06/2015 20.15 uur

Dorine Wiersma

D&A

 

Laatste nieuws

11-07-2014 Summernight Out & Tienerdisco

> Lees meer

27-05-2014 Oproep zandkabouters

> Lees meer

06-05-2014 Klassiek in de Kruisherenkapel

> Lees meer